Гідромасажні бокси: оазис розслаблення у власній ванній кімнаті

Бокси для гідромасажу це сучасна трансформація душової кабіни, в якій можна не тільки помитися, а й отримати заряд бадьорості та відновити здоров'я. Гідромасажні форсунки розпорошують або подають потоком воду під тиском на різні частини тіла, масажуючи та розслаблюючи м'язи. Одночасно покращується кровообіг та активізується регенерація тканин.

Технології гідромасажу

Гідромасажна панель, на якій розташовані форсунки, перетворює душову кабіну на оздоровчий бокс. Налаштування тиску води, кількість працюючих відсіків може регулюватися або мати встановлений параметр.

Якість масажу залежить від напору води, яка присутня в системі водопостачання, при мінімальному тиску або перебоях на дисплеї висвітиться повідомлення. Опція парогенератор перетворює гідробокс на міні турецьку лазню.

Гідромасажні бокси та здоров'я

Переваги гідромасажу оцінять усі, але певній категорії людей такі процедури принесуть значну користь, запобігають розвитку захворювань, полегшують перебіг хвороби.

  1. Функція паромасажу ефективно знімає біль у попереку.
  2. Легкий масаж литок та стегон зупинить розвиток варикозної хвороби у цій галузі.
  3. Систематична дія на ступні активізує захисні функції організму.

Велику користь процедури принесуть жінкам: ефективні у боротьбі з целюлітом, контрастний душ покращує тургор шкіри за рахунок посиленого кровообігу.

Miracle F77-3W/Rz – гідромасажний бокс середнього цінового сегмента із ванною. Має стандартний піддон (50 см), вертикальний гідромасаж – 6 форсунок; зональний: спини, оснащується зручним сидінням, є полиця, дзеркало, радіо. Управління електронне.

Бюджетна модель KO&PO 126A FJ підійде для встановлення у невеликих ванних кімнатах. Розташування чверть кола, кутове, 4 форсунки масажу, стандартні лійки, полиця, опція тропічний душ.

Особливості вибору гідромасажних боксів

Якщо стоїть питання, що купити: душову кабіну чи гідробокс – за всіма параметрами виграє останній. На що звернути увагу:

  • габарити;
  • кількість форсунок (якщо центральне водопостачання не дає потужного тиску в системі, рекомендується вибирати моделі на 3 форсунки);
  • додаткові функції (масаж ступні) та комплектація (дзеркало, полиці);
  • наявність вентиляції.

Atlantis AKL-1108A White – гідробокс середнього цінового сегмента із великою кількістю додаткових функцій. Зручні розміри, ванна, вертикальна та зональна схема масажу, сенсорні налаштування, радіо. У комплектацію входить змішувач, лійка, полиці, сидіння.

AquaStream Classic 99 HB – універсальний гідробокс стильний дизайн. Хромове оздоблення. Піддон на ніжках, кутове розміщення, вписується в інтер'єр практично будь-якої ванної кімнати. Дзеркало, система вентиляції, 6 варіантів вертикального масажу, тропічний душ.

Догляд за гідромасажними боксами

Термін експлуатації гідромасажного боксу залежить від якості самого виробу, порядку монтажу та подальшого догляду. Моделі з вентиляційною системою краще оскільки не дозволяють пару накопичуватися у верхніх відсіках і осідати конденсату. Догляд за технікою зводиться до простих правил:

  • після процедур залишати стулки відкритими;
  • систематично прочищати та перевіряти стік;
  • стежити за форсунками (якщо в системі жорстка вода можливе утворення суспензії, необхідно встановити фільтр на вхідний патрубок);
  • мити гідробокс неагресивними засобами.

При монтажі гідробокси встановлюються на основу, яку рекомендує виробник, їх не можна монтувати простою установкою на підлогу.

Відгуки про статтю